whatsapp
Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Hakkımızda

Hakkımızda

DEMİRKIRAN PREFABRİK uzun yılların bilgi birikimi ile alanında lider firmalar arasında yer alan, kurulduğu günden itibaren PREFABRİK YAPI konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; TEK KATLI PREFABİK KONUT, ÇİFT KATLI PREFABRİK KONUT, KONTEYNER, KABİN, WC KABİN, DUŞ KABİNİ vb. gibi ürünlerin üretimini yapmaktadır.  

 

DEMİRKIRAN PREFABRİK, kaliteli, dayanıklı, estetik en önemlisi ise ekonomik hazır konut olarak da adlandırılan prefabrik yapıları her türlü ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte inşa etmektedir.

 

Konteynerde ise, standart konteynerin yanında demonte konteyner üretimiyle de özellikle ihracata dönük iyi bir atılım gerçekleştirmiştir.

 

Satıştan projeye, imalattan sevkiyata, montajdan proje teslimine kadar en iyi hizmeti sunarak müşterilerimizi memnun etme gayretimiz daima bizi farklı kılan ilkemiz olacaktır.

 

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. DEMİRKIRAN PREFABRİK tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensiplerinin ve etik değerlerin ısrarlı bir uygulayıcısıdır.

 

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan DEMİRKIRAN PREFABRİK, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, sizlere YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA, bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.